Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola M3688

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 12 x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola model M3688 jest telefonem należącym do grupy produktów, które na dzień dzisiejszy uznawane są już za muzealne klasyki. Model ten obecnie można już spotkać jedynie u koneserów, bowiem jest to jeden ze starszych telefonów Motoroli. Opisywany model jest amerykańską wersją w zasadzie identyczną względem modelu M3188. Krótki opis telefonu Motorola M3688 prześledzimy poniżej.

Jak na tamte czasy wymiary aparatu, jego funkcjonalność oraz ogólny wizerunek były jak najbardziej dopasowane do wymogów rynku, dzisiaj widząc taki telefon prawdopodobnie wielu z nas mogłoby pomylić go z telefonem stacjonarnym;) W zależności o wersji (a było ich wiele) wyposażano go odkręcaną antenkę i podobnie jak model M3188 posiadał klapkę osłaniającą klawiaturę. Akumulatory, które w razie konieczności można było zastąpić zwykłymi bateriami R6 to niewątpliwa zaleta również i tego modelu. Telefon Motorola M3688 stanowił aparat, którego cena nie była zbyt wygórowana dlatego też produkt kierowano do użytkowników mniej zasobnych w gotówkę. 

Od swoich użytkowników Motorola M3688 otrzymywała opinie jako trwały i bezawaryjny model, na każde warunki. Niestety obecna wartość telefonu Motorola M3688 oraz jego cena nie jest znana. Motywy na Motorole M3688 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle podstawowy model, że Gry na Motorole M3688 były jeszcze nie osiągalne. Dzwonki na Motorole M3688 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.