Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola M3588

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 12 x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola model M3588 jest telefonem należącym do grupy produktów, które na dzień dzisiejszy uznawane są już za muzealne klasyki. Model ten obecnie można już spotkać jedynie u koneserów, bowiem jest to jeden ze starszych telefonów Motoroli. Opisywany model jest amerykańską wersją bardzo podobną do modelu M3288 z tą różnica, że obudowa telefonu została skonstruowana nieco inaczej, zmienił się także układ klawiszy. Krótki opis telefonu Motorola M3588 prześledzimy poniżej.

Jak na tamte czasy wymiary aparatu, jego funkcjonalność oraz ogólny wizerunek były jak najbardziej dopasowane do wymogów rynku, dzisiaj widząc taki telefon prawdopodobnie wielu z nas mogłoby pomylić go z telefonem stacjonarnym;) W zależności o wersji (a było ich wiele) wyposażano go odkręcaną antenkę, w porównaniu do modelu M3188 nie posiadał klapki osłaniającej klawiaturę. Akumulatory, które w razie konieczności można było zastąpić zwykłymi bateriami R6 to niewątpliwa zaleta również i tego modelu. Telefon Motorola M3588 stanowił aparat, którego cena nie była zbyt wygórowana dlatego też produkt kierowano do użytkowników mniej zasobnych w gotówkę. 

Od swoich użytkowników Motorola M3588 otrzymywała opinie jako trwały i bezawaryjny model, na każde warunki. Niestety obecna wartość telefonu Motorola M3588 oraz jego cena nie jest znana. Motywy na Motorole M3588 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle podstawowy model, że Gry na Motorole M3588 były jeszcze nie osiągalne. Dzwonki na Motorole M3588 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.