Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola L7189

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 56
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola L7189 to trójzakresowy telefon o prostej konstrukcji z antenką, który pojawił się na rynku w roku 1999. Jak na tamte lata model L7189 oferował dość zaawansowane funkcje. Krótki opis oraz najważniejsze cechy telefonu Motorola L7189 przedstawiamy poniżej.

L7189 to jest następcą modelu L7089, a jedyną różnicą jest zastosowana w nim klapka. Wersja ta należy już do grupy telefonów klasycznych. Spore wymiary oraz antyczne linie sprawiają, że dziś model ten można już spotkać tylko u koneserów. Co ciekawe jak na tamten okres telefon był wyposażony w kilka zaawansowanych funkcji jak np. wybieranie głosowe gdzie za przyciśnięciem jednego przycisku można było wybrać konkretny numer z książki telefonicznej czy wbudowany dyktafon do nagrywania notatek głosowych. Wizytówki oraz dane można było przesyłać przy pomocy portu IrDA a dzięki możliwości wgrywania nowych melodyjek telefon nie stawał się monotonnym aparatem o kilku standardowych dźwiękach. Opinie na temat telefonu Motorola L7189 są podzielone, jedni użytkownicy cenią go za niezawodność, inni za trwałość i nie skomplikowaną obsługę. Niestety dokładna wartość telefonu Motorola L7189 oraz jego cena nie są znane ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.

Z uwagi na monochromatyczny ekran motywy na Motorole L7189 nie istnieją. Gry na telefon Motorola L7189 nie są dostępne. Dzwonki na Motorole L7189 dzięki możliwości wgrywania staje się spersonalizowane do naszych indywidualnych wymagań.