Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola L2

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Motorola model L2 to telefon czterozakresowy o prostej i ultra płaskiej konstrukcji, który na rynku zadebiutował w roku 2006. Należy raczej do przeciętnej klasy telefonów o standardowych funkcjach. Krótki opis telefonu Motorola L2 oraz najważniejsze funkcje przedstawiamy poniżej.

Model L2 producent wyposażył w nie wielki ekran o rozdzielczości 120x160px potrafiący wyświetlić do 65 tys. kolorów. Takie parametry wyświetlacza okazują się zupełnie wystarczające jeżeli chodzi o obsługę poczty email, wyświetlania prostej grafiki w przeglądarce WAP oraz odbierania wiadomości MMS. Niestety model L2 w ogólnie nie posiada aparatu fotograficznego. W zamian za to znajdziemy w nim technologię Java, która pozwoli na wgrywania rozmaitych aplikacji, wygaszaczy oraz gier. Nie zabrakło również obsługi plików mp3 oraz łącza bluetooth. Opinie na temat telefonu Motorola L2 są podzielone, w większości jednak telefon ten jest ceniony za prostotę i trwałość. Dokładna wartość telefonu Motorola L2 oraz jego cena są obecnie trudne do oszacowania.

Motywy na Motorole L2 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole L2. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole L2. Zapraszamy