Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola KRZR K3

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Motorola KRZR K3 to składany telefon, który stanowi ciekawą propozycję dla Pań. Jest to model wysoce zaawansowany a dzięki małej wadze i nie wielkim rozmiarom z pewnością zmieści się do każdej kieszeni. Krótki opis telefonu Motorola KRZR K3 oraz jego najważniejsze cechy i funkcje prześledzimy poniżej.

Model K3 stylistycznie oraz funkcyjnie bardzo przypomina opisywaną już Motorole K1. W stosunku do poprzedniego modelu, K3 wyposażono w większy wyświetlacz standardowy, teraz już o rozdzielczości 320x240px mogący wyświetlić do 256 tys. kolorów oraz dodatkowy także znacznie większy o wielkości 120 x 160px. W K3 znajdziemy także najnowszą technologię szybkiego internetu HSDPA z prędkością przesyłania danych do 3,6 Mbit\s. Producent pomyślał także o możliwości odtwarzania video w formacie MPEG4. Zastosowany aparat 2 Mpx potrafiący robić zdjęcia o maksymalnej rozdzielczości 1600x1200px zadowoli nawet wymagające osoby. Oczywiście odtwarzacz mp3 oraz możliwość wgrywania aplikacji java to już standard w tego typu modelach. Generalnie Motorola KRZR K3 otrzymuje same pozytywne opinie jako telefon trwały i nie zawodny. Cena telefonu Motorola KRZR K3 jak na możliwości jakie oferuje jest stosunkowo nie wielka i można go dostać już za około 300zł.

Motywy na Motorole KRZR K3 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole KRZR K3. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole KRZR K3. Zapraszamy