Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola KRZR K1

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Motorola KRZR K1 to czterozakresowy telefon, który jest bardzo podobny do modelu RAZR V3, jednak różni się w stosunku do niego o ponad centymetr węższą budową. Model KRZR K1 pojawił się na rynku w roku 2006 a swoją konstrukcją i materiałami z jakich został zbudowany wzbudził spore zainteresowanie. Krótki opis telefonu Motorola KRZR K1 oraz najważniejsze funkcje prześledzimy poniżej.

 K1 należy do telefonów wyższej klasy o konstrukcji klapki. Wyposażono go w kolorowy wyświetlacz podstawowy o rozdzielczości 176x220px i nasyceniu 256 tys. kolorów. oraz dodatkowy o wielkości 96x80 i nasyceniu 64 tys. kolorów. Telefon ten ma wygodną grawerowaną klawiaturę oraz ciekawy wygląd, będący efektem zastosowania kombinacji utwardzonego szkła, magnezu oraz polerowanego chromu. Z kolei tylna cześć aparatu pokryta jest delikatnym tworzywem, które uniemożliwia wyślizgnięciu się telefonu z dłoni. Aparat cyfrowy o matrycy 2 Mpx robi całkiem niezłej jakości zdjęcia, a złącze kart SD pozwoli na rozbudowanie pamięci telefonu nawet do 1GB. Cena telefonu Motorola KRZR K1 w stosunku do jakości materiałów z jakich jest wykonana oraz funkcji jakie oferuje jest nie wielka, w granicach 300zł (dane z dnia 05.2010). Użytkownicy telefonu Motorola KRZR K1 nadają mu opinie aparatu o wyższej klasie, który posiada wszystko co potrzeba.

Motywy na Motorole KRZR K1 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorola KRZR K1. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole KRZR K1. Zapraszamy