Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola Flare

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Motorola Flare to telefon, który dzisiaj możemy już zaliczyć do grupy zasłużonych klasyków. Telefon pojawił się na rynku w roku 1995. Krótki opis telefonu Motorola Flare oraz jego najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.

Model Flare wyposażona w zewnętrzną antenkę w stosunku do innych modeli z tamtego okresu była raczej nie wielka gabarytowo oraz nie wiele ważyła (245g). To niestety w pewnym stopniu odbiło się negatywnie na czasie pracy telefonu w oparciu zastosowaną baterie NiCD o pojemności zaledwie 400mAh, która potrafiła wytrzymać około 8h. Z tego względu Motoroli Flare nadawano słabe opinie. Proste kształty i nieskomplikowany układ klawiatury w połączeniu z podstawowymi funkcjami takimi jak rejestr połączeń czy wysyłanie danych i faksów to najlepszy dowód, że w latach powstania telefonu służył on do swojego bazowego celu - dzwonienia i w zasadzie nic poza tym. Dokładna wartość telefonu Motorola Flare oraz jego cena nie są znane.

Motywy na Motorole Flare z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie istnieją. Gry na Motorole Flare oraz inne aplikacje rozrywkowe nie były możliwe do zainstalowania. Dzwonki na Motorole Flare należały do podstawowych dźwięków monotonicznych. Zapraszamy