Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola E798

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Motorola E798 to ciekawy model telefonu komórkowego skonstruowany z myślą o wszystkich entuzjastach słuchania muzyki. Technologicznie jest to zaawansowany model multimedialny, który w stosunku do modelu E790 został wzbogacony tylko o port IRdA, pozatym jest identyczny. Krótki opis telefonu Motorola E798 i jego najważniejsze funkcje prześledzimy poniżej.


Motorola E798 to telefon, który umożliwia pobieranie utworów muzycznych z serwisu muzycznego iTunes. Dzięki mocnym głośnikom emitującym dźwięk w systemie surround urządzenie staje się konkurencyjnym odtwarzaczem mp3 w postaci telefonu na rynku. Motorole wyposażono w cyfrową kamerę o matrycy 0,3 Mpx z lampą błyskową oraz 8 krotnym zoomem z możliwością nagrywania krótkich sekwencji wideo w rozdzielczości 176 x 144. Ponadto w E798 znajdziemy dobrej jakości wyświetlacz o nasyceniu 65 tys. kolorów co z pewnością wystarczy do przeglądania zdjęć, poczty email, stron internetowych oraz wiadomości mms. Od swoich użytkowników Motorola E798 zyskuje opinie jako aparat zaawansowany funkcyjnie ceniąc go za możliwości muzyczne oraz walory rozrywkowe. Niestety cena telefonu Motorola E798 nie jest znana ponieważ model ten został już wyparty z rynku.


Motywy na Motorole E798 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole E798 . Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole E798 . Zapraszamy