Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola E790

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

                 Motorola E790 to ciekawy model telefonu komórkowego skonstruowany z myślą o wszystkich entuzjastach słuchania muzyki. Technologicznie jest to zaawansowany model multimedialny, który pojawił się na rynku w roku 2005. Krótki opis telefonu Motorola E790 i jego najważniejsze funkcje prześledzimy poniżej. 

Motorola E790 to telefon, który umożliwia pobieranie utworów muzycznych z serwisu muzycznego iTunes. Dzięki mocnym głośnikom emitującym dźwięk w systemie surround urządzenie staje się konkurencyjnym odtwarzaczem mp3 w postaci telefonu na rynku. Motorole wyposażono w cyfrową kamerę o matrycy 0,3 Mpx z lampą błyskową oraz 8 krotnym zoomem z możliwością nagrywania krótkich sekwencji wideo w rozdzielczości 176 x 144. Ponadto w E790 znajdziemy dobrej jakości wyświetlacz o nasyceniu 65 tys. kolorów co z pewnością wystarczy do przeglądania zdjęć, poczty email, stron internetowych oraz wiadomości mms. Nie zabrakło również slotu na kartę TF - rozszerzająca pamięć telefonu.  Motorola E790 zyskuje opinie jako aparat zaawansowany funkcyjnie, a użytkownicy cenią go za możliwości muzyczne oraz walory rozrywkowe. Niestety cena telefonu Motorola E790 nie jest znana ponieważ model ten został już wyparty z rynku.

Motywy na Motorole E790 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole E790 . Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole E790. Zapraszamy