Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola E770

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Motorola E770 to telefon łączący w sobie wiele nowoczesnych funkcji multimedialnych jak i komunikacyjnych. Model, który pojawił się na rynku w roku 2005 przede wszystkim wyróżniał się doskonałymi walorami muzycznymi. Krótki opis telefonu Motorola E770 oraz najważniejsze funkcje prześledzimy poniżej.


Model E770 wyposażono w szybki Internet w oparciu o technologię UMTS oraz bardzo dobrej jakości wyświetlacz mogący pokazać aż do 256 tys. kolorów. Jak na telefon tej klasy aparat wyposażono go w dość duży wachlarz funkcji multimedialnych jak np. streaming audio-video czy aparat fotograficzny o maksymalnej rozdzielczości zdjęć 640x480px z 4 krotnym zoomem. Konstruktorzy E770 postawili na rozbudowany odtwarzacz mp3, który czyta wiele formatów muzycznych takich jak AAC, AAC+. eAAC+, RA8, MIDI, MP3, WAV oraz WMA. Motorola dzięki wbudowanej z przodu kamerze umożliwia również przeprowadzanie transmisji wideo. W telefonie możemy także odtwarzać filmy wideo w formacie H.263 MPEG4. Wielu użytkowników telefonu Motorola E770 nadaje mu opinie aparatu bogatego w najnowsze funkcję a przy tym stabilnego i prostego w działaniu. Cena telefonu Motorola E770 niestety nie jest znana ponieważ, model ten został już wyparty z rynku.


Motywy na Motorole E770 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole E770. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole E770. Zapraszamy