Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola E680i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola E680i to ciekawy telefon dotykowy dla osób, które cenią sobie rozrywkę i możliwości multimedialne.  Jest to model wyposażony w dwa porządne głośniki odtwarzające dźwięk stereo 3D surround oraz duży ekran. E680i jako wysoce multimedialny telefon zadebiutował na rynku w roku 2004. Krótki opis telefonu Motorola E680i oraz jego najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.


E680i jest telefonem bardzo rozbudowanym funkcjonalnie, znajdziemy w nim nie tylko narzędzia multimedialne lecz także biurowe czy biznesowe. Dobrej jakości duży ekran o rozdzielczości 240x320px i nasyceniu kolorów 65 tys. pozwala wyświetlić pełnoekranowe nagrania wideo, a dzięki wbudowanemu złączu kart SD wewnętrzna pamięć telefonu, która wynosi zaledwie 50mb możemy być powiększona nawet do 1GB co w efekcie pozwoli na gromadzenie dużej ilości zdjęć, filmów oraz muzyki. Model E680i jest dosłownie stworzony do gier, grafika 3D w połączeniu z obsługą J2ME oraz obsługą wielokanałowego dźwięku dostarczą mocnych wrażeń. Kamera w telefonie robi zdjęcia o maksymalnej rozdzielczości 640x480px.  Użytkownicy telefonu Motorola E680i nadają mu opinie pochlebne chwaląc go za duże możliwości multimedialne oraz ergonomiczną budowę. Niestety cena telefonu Motorola E680i nie jest znana, ponieważ telefon ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole E680i można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole E680i. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole E680i. Zapraszamy