Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola E550

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 220 x 176
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola E550 to model telefonu o konstrukcji składanej (Clamshell), który na rynku zadebiutował w roku 2004.  Od początku powstania miał być bezpośrednim spadkobiercą modelu V300, przeznaczonym głównie do sprzedaży w sieci T-mobile. Krótki opis telefonu Motorola E550 oraz jego najważniejsze cechy przeanalizujemy poniżej.


E550 posiada dwa wyświetlacze, główny o rozdzielczości 176x220px potrafiący wyświetlić do 65 tys. kolorów oraz zewnętrzny, umożliwiający sprawdzenie osoby dzwoniącej bez konieczności otwierania telefonu. Do surfowania w Internecie użyjemy przeglądarki WAP w oparciu o szybką jak na tamte lata transmisję danych GPRS. W E550 znajdziemy także Bluetooth oraz funkcję Push to Talk (naciśnij i mów), bez problemu sprawdzimy i wyślemy pocztę dzięki klientowi email obsługującemu protokoły POP3, IMAP4 oraz SMTP. Fanów robienia zdjęć niestety w modelu E550 Motorola nie rozpieszcza – zastosowany aparat posiada tylko 0,3 Mpx a zdjęcia są raczej kiepskiej jakości. Generalnie ocena telefonu Motorola E550 oraz opinie na jego temat są bardzo dobre. Jest mały, lekki a przy tym funkcjonalny i praktyczny. Cena telefonu Motorola E550 nie jest znana ponieważ model ten został już wyparty z rynku.


Motywy na Motorole E550 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole E550. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole E550. Zapraszamy