Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola E398

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Motorola E398 jest telefonem rozbudowanym w funkcje muzyczne z bardzo dobrej jakości głośnikami. Telefon pojawił się na rynku w roku 2004 a jego główną zaletą jest doskonałe brzmienie dźwięków. Krótki opis oraz najważniejsze cechy telefonu Motorola E398 przedstawiamy poniżej.


Wbudowany odtwarzacz mp3 w połączeniu z wymiennymi kartami pamięci SD oraz głośniki MFT 16mm 3D – wszystko to powoduje, że Motorola E398 to mobilne źródło doskonałego dźwięku surround. Rytmicznie pulsujące diody oraz wibracyjna technologia sensoryczna dodatkowo pogłębiają wrażenia muzyczne jakie możemy doznać używając tego wyjątkowego telefonu. Wyposażono go pyzatym w mnóstwo przydatnych funkcji złącze Bluetooth lub GPRS do bezprzewodowej transmisji danych. W E398 nie zabrakło również aparatu z matrycą 0.3Mpx o maksymalnej rozdzielczości 640x480px oraz podstawowych funkcji biurowych takich jak zegarek, alarm, kalkulator, przelicznik walut, kalendarz. Poza tym w telefonie znajdziemy także klienta poczty email oraz obsługę wiadomości multimedialnych. Krótko mówiąc telefon stanowi bardzo ciekawą propozycję muzyczna skierowaną głównie do ludzi młodych pełnych energii i życiowego entuzjazmu, z tąd też cena telefonu Motorola E398  w momencie pojawienia się na rynku nie należała do najniższych.

Generalnie Motorola E398 zyskała opinie modelu niezawodnego z naprawdę szerokimi możliwościami dźwiękowymi. Motywy na Motorole E398można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole E398. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole E398. Zapraszamy