Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola E380

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                    Motorola E380 to model, który pojawił się w roku 2003 i  wg oficjalnych informacji był przeznaczony tylko na rynek azjatycki. Jest to aparat z pełnowymiarową klapką osłaniającą nie tylko klawiaturę ale i także wyświetlacz, który nawet po zamknięciu możemy kontrolować dzięki przeszkleniu klapki.Telefon Motorola E380 jego opis oraz najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.


E380 wyposażono w małych rozmiarów ekran o rozdzielczości 96x65px i nasyceniu 4096 kolorów, w prawdzie nie jest to model szczególnie rozwinięty multimedialnie jednak do podstawowych funkcji jak np. odczytywanie wiadomości mms lub przeglądnie stron poprzez wbudowany WAP spokojnie wystarcza. Model E380 wzbogacono także o technologię JAVA co umożliwia wgrywanie rozmaitych gier, wygaszaczy oraz motywów na telefon. Poza tym w tej wersji znajdziemy także Alarm, Kalkulator, Kalendarz oraz kompozytor dzwonków polifonicznych. Wielu użytkowników telefonu Motorola E380 nadaje mu opinie aparatu prostego a zarazem wyposażonego we wszystkie niezbędne funkcje.


Cena telefonu Motorola E380 nie jest znana. Motywy na Motorole E380 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole E380. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole E380. Zapraszamy