Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola E365

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola E365 to telefon średniej klasy, który został wypuszczony na rynek w roku 2003. Młodszą siostrą jest Motorola E396  i Motorola E398. Telefon był promowany przez stację MTV i dlatego w standardowym oprogramowaniu zawierał wiele tapet, dzwonków oraz wygaszaczy z motywami z MTV. Krótki opis Motoroli E365 oraz najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.

E365 wyposażono w kamerę cyfrową z matrycą 0.3 MPx oraz nie wielki ekran mogący wyświetlić do 65tys. kolorów. Aparat jak na tamte lata odznaczał się dość eleganckim  i nowoczesnym wyglądem. Od strony funkcjonalnej producent wzbogacając telefon postanowił ograniczyć się do standardów. W E365 na pewno znajdziemy wybieranie głosowe, słownik T9 do szybszego pisania smsów, wiadomości graficzne mms, technologię GPRS do transmisji danych, kalendarz, kalkulator, budzik oraz dzwonki polifoniczne. Niestety pamięć wewnętrzna telefonu to tylko 2 mb a co więcej brakuje złącza na karty aby tą pamięć można było rozbudować.

Motorola E365 posiada opinię telefonu funkcjonalnego w rozsądnej cenie. Informacje na temat samej wartości aparatu Motorola E365 oraz jej ceny nie są znane ponieważ telefon został już wyparty z rynku. Motywy na Motorole E365 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole E365. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki polifoniczne na Motorole E365. Zapraszamy