Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola E360

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 96
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Dwuzakresowa Motorola E360 to prosty telefon o nie wielkich wymiarach i stosunkowo małej wadze wynoszącej 85g. Dzięki podstawowym funkcjom i nie wielkiemu ekranowi czas czuwania baterii w modelu E360 jak podaje producent to 170h, jednak do tych danych należy podchodzić z dystansem. Telefon Motorola E360 jego opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Model E360 został wprowadzony na rynek w roku 2002 i od strony użytkowej stanowi w zasadzie podstawowy model o standardowych funkcjach. Nie wielki ekran potrafiący wyświetlić do 4096 kolorów, możliwość korzystania z technologii GPRS poprzez wbudowaną przeglądarkę WAP to chyba największe jego zalety. Pozatym w telefonie z dodatkowych funkcji znajdziemy także dzwonki polifoniczne, kalendarz oraz dyktafon. Należy pamiętać, że wartość telefonu Motorola oraz jej cena właśnie z uwagi na fakt, że nie jest modelem z najwyższej półki nie były zbyt wygórowane jednak na dzień dzisiejszy kiedy model ten został już wyparty z rynku informacje te nie są znane. Generalnie opinie na temat telefonu Motorola E360 oraz zdania były mocno podzielone, jedni użytkownicy cenili go za prostotę i dobra ergonomię inni zarzucali, że jest to nic nie warty model o bagatelnej funkcjonalności.


Motywy na Motorole E360 nie są dostępne. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole E360. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki polifoniczne na Motorole E360. Zapraszamy