Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola E1070

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne True-Tone MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola E1070 to zaawansowany telefon trzeciej generacji, który pojawił się na rynku w roku 2006. Model o konstrukcji składanej zainteresował wielu użytkowników ze względu na nie wielkie wymiary oraz dość sporo funkcji multimedialnych. Krótki opis oraz najważniejsze cechy telefonu Motorola E1070 prześledzimy poniżej.


E1070 wyposażono zarówno w dwa wyświetlacze oraz dwa aparaty cyfrowe, dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sprawdzać kto do nas dzwoni bez konieczności otwierania aparatu a wbudowana kamera po otwarciu telefonu umożliwi wideokonferencję z naszym rozmówcą. Główny aparat posiadający 1.3 MPx nie zapewni tak świetnych zdjęć jakie możemy uzyskać obecnie (5mpix) jednak należy pamiętać, że mocną stroną modelu E1070 nie jest aparat a funkcje muzyczne jak odtwarzacz plików mp3 oraz MPEG4 a do tego 64 mb wewnętrznej pamięci oczywiście z możliwością rozbudowania wsuwając dodatkową kartę microSD. Dzięki technologii UMTS korzystanie z Internetu stanie się łatwiejsze i szybsze niż dotychczas.


Rynek telefonów komórkowych rozwija się w tak niesamowitym tempie, że na chwilę obecną telefon ten całkowicie został już niego wyparty i zastąpiony przez nowsze modele dlatego wartość telefonu Motorola E1070 oraz jej cena nie są znane. Dzięki nie wielkim wymiarom, wygodnej konstrukcji a przy tym sporej funkcjonalności telefon Motorola E1070 zyskał opinie praktycznej i multimedialnej komórki. Motywy na Motorole E1070 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole E1070. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole E1070. Zapraszamy