Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola E1000

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne True-Tone MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola E1000 to model telefonu, który wyznacza nowe standardy w oparciu o nowoczesny design oraz mnogość dostępnych funkcji. Czasy kiedy telefon służył tylko do dzwonienia, a co najwyżej wysłania sms już dawno mamy za sobą. Dziś terminale telefoniczne służą nie tylko do codziennej komunikacji ale także rozrywki, pracy oraz nauki, jednym słowem mówiąc telefon staje się nie odłącznym urządzeniem, które towarzyszy nam wszędzie. Taka właśnie jest Motorola E1000, której opis oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Motorola E1000 pojawiła się na rynku w roku 2004 jako dość zaawansowany multimedialny model. Znajdziemy w niej dwie cyfrowe kamery, jedna z przodu obudowy służąca do rozmów video oraz podstawowa znajdująca się z tyłu telefonu o matrycy 1.2 MPx. Zadbano także o walory jakościowe, duży wyświetlacz o rozdzielczości 240x320px i nasyceniu 256tys. kolorów spokojnie wystarczał do oglądania zdjęć wykonanych aparatem, odbierania wiadomości MMS a nawet do obejrzenia filmu. Nie wątpliwą zaletą modelu E1000 jest również wbudowany moduł usługi lokalizacyjnej A-GPS oraz obsługa Push to Talk służąca do szybkiej komunikacji głosowej. Dzięki obsłudze technologii UMTS dostęp do sieci np. na laptopie poprzez podłączony telefon będzie szybki i nie zawodny.


Cena telefonu Motorola E1000 nie jest dokładnie znana, ponieważ telefon obecnie został już wyparty z rynku. Wszechstronny i praktyczny, właśnie takie cechy oraz opinie zdobywała Motorola E1000 od swoich użytkowników, nie ma się co dziwić bowiem telefon posiadał wszystko co trzeba a i sam jego wygląd dzięki choćby bocznym klawiszom, był dość oryginalny.


Motywy na Motorole E1000 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole E1000. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole E1000. Zapraszamy