Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola d520

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 12 x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Motorola model d520 jest telefonem należącym do grupy produktów, które na dzień dzisiejszy uznawane są już za klasyki. Model ten obecnie można już spotkać jedynie u koneserów choć są i tacy którzy do dziś używają tego urządzenia. Ten model jest wersją niemal identyczną z wersją c520 opisywaną już wcześniej. Krótki opis telefonu Motorola d520 oraz jego cechy prześledzimy poniżej.


D520 w porównaniu do modelu c520 oferował transmisję danych i faksów. Telefon pracował w jednym systemie 900 MHz. Jak na tamte czasy wymiary aparatu, jego funkcjonalność oraz ogólny wizerunek były jak najbardziej dopasowane do wymogów rynku, dzisiaj widząc taki telefon prawdopodobnie wielu z nas mogłoby pomylić go z telefonem stacjonarnym;) W zależności o wersji (a było ich wiele) wyposażano go w wysuwaną antenkę. Z telefonu, który miał służyć po prostu do dzwonienia można było także wysłać wiadomość sms. Akumulatory, które w razie konieczności można było zastąpić zwykłymi bateriami R6 to niewątpliwa zaleta również i tego modelu. Telefon Motorola d520 stanowił aparat, którego cena nie była zbyt wygórowana dlatego też produkt kierowano do użytkowników mniej zasobnych w gotówkę.


Od swoich użytkowników Motorola d520  otrzymywała opinie jako trwały i bezawaryjny model sprawdzający się w każdych warunkacj. Niestety obecna wartość telefonu Motorola d520 oraz jego cena nie jest znana. Motywy na Motorole d520 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle podstawowy model, że Gry na Motorole d520 były jeszcze nie osiągalne. Dzwonki na Motorole d520 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.