Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola d460

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 12 x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Jednosystemowa Motorola d460, to telefon, który jako kolejny model przeszedł już dawno do historii komórek. Na chwilę obecną wersję d460 można chyba spotkać już tylko u koneserów. Krótki opis oraz cechy aparatu Motorola d460 prześledzimy poniżej.


Model d460, który pojawił się na rynku w roku 1996 można powiedzieć, że nie zachwycał kształtami oraz ergonomią. Był to ciężki i toporny kawał telefonu o wymiarach 142 x 59 x 27 i wadze 218g., który jak na tamten czas spełniał swoje podstawowe zadanie, telefon po prostu miał dzwonić a wbudowana bateria niklowo-wodorkowa wystarczała na około 50-60h czuwania. Jak na tamte czasy wymiary aparatu, jego niemal ćwierć kilowa waga, funkcjonalność oraz ogólny wizerunek były jak najbardziej dopasowane do wymagań użytkowników, którzy przecież nie wymagali cudów. Dzisiaj widząc taki telefon prawdopodobnie wielu z nas mogłoby pomylić go z telefonem stacjonarnym;)


Z racji faktu, że aparat już dawno został wyparty z rynku przez telefony znacznie nowsze, dokładna wartość telefonu Motorola d460 oraz jego cena nie jest znana.


Na pewno trwały i niezawodny model na każde warunki - to opinie jakie otrzymywała Motorola d460 od swoich użytkowników. Motywy na Motorole d460 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle podstawowy model, że Gry na Motorole d460 były jeszcze nie osiągalne. Dzwonki na Motorole d460 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.