Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola d170

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 12 x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola model d170 jest telefonem, który został zaprojektowany jako następca modelu d160. Aparat , który pojawił się na rynku w roku 1997, obecnie można już spotkać jedynie u koneserów, bowiem jest to jeden ze starszych telefonów Motoroli. Opisywany model jest wersją tożsamą do wersji d160 z tą różnicą, że d170 wzbogacono o klapkę, wymiary oraz waga telefonu pozostały takie same, natomiast zmieniono także układ klawiszy. Krótki opis telefonu Motorola d170 prześledzimy poniżej.


Jak na tamte czasy wymiary aparatu, jego niemal ćwierć kilowa waga, funkcjonalność oraz ogólny wizerunek były jak najbardziej dopasowane do wymogów rynku. Dzisiaj widząc taki telefon prawdopodobnie wielu z nas mogłoby pomylić go z telefonem stacjonarnym;) W zależności o wersji (a było ich wiele) wyposażano go w wysuwaną antenkę, dwu zakresowość 900 / 1800 oraz specjalnie wydzielony klawisz na wypadek kontaktu pod konkretny numer. Akumulatory, które w razie konieczności można było zastąpić zwykłymi bateriami R6 to niewątpliwa zaleta również i tego modelu. Telefon Motorola d170 w momencie pojawienia się na rynku stanowił aparat, którego cena była dość wysoka dlatego też produkt kierowano do użytkowników bardziej zasobnych w gotówkę.


Porządny i bezawaryjny model na każde warunki, to opinie jakie otrzymywała Motorola d170 od swoich użytkowników. Niestety obecna wartość telefonu Motorola d170 oraz jego cena nie jest znana. Motywy na Motorole d170 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle podstawowy model, że Gry na Motorole d170 były jeszcze nie osiągalne. Dzwonki na Motorole d170 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.