Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola cd930

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 32
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Motorola model cd930 to kolejny telefon, który już dawno temu przeszedł do historii aparatów komórkowych. Dziś można o nim powiedzieć jedno: zasłużony i niezawodny model służący po prostu do dzwonienia. cd930 jest następcą opisywanego już wcześniej klasyka cd920, zatem prześledźmy funkcję telefonu Motorola cd930 jego krótki opis oraz cechy.

cd930 pojawił się na rynku w roku 1998 i był przeznaczony do pracy w sieci DCS (Digital Communication System 1800). Jak na tamte czasy wymiary aparatu, funkcjonalność oraz ogólny wizerunek były jak najbardziej dopasowane do wymogów rynku. Dzisiaj widząc taki telefon prawdopodobnie wielu z nas mogłoby pomylić go z telefonem stacjonarnym;) W zależności o wersji (a było ich wiele) akurat tego nie wyposażano w wysuwaną antenkę, w porównaniu do modelu cd920 sam układ klawiszy się nieco zmienił. Akumulatory, które w razie konieczności można było zastąpić zwykłymi bateriami R6 to niewątpliwa zaleta również i tego modelu. Telefon Motorola cd930 w momencie pojawienia się na rynku stanowił aparat, którego cena była dość wysoka, dlatego też produkt kierowano do użytkowników bardziej zasobnych w gotówkę. Względem modelu cd920 pomniejszono jego wymiary do 122 x 53 x 25, zmieniono nieco kształt obudowy oraz wprowadzono klapkę.

Od swoich użytkowników Motorola cd930 otrzymywała opinie jako trwały i bezawaryjny model, na każde warunki. Niestety obecna wartość telefonu Motorola cd930 oraz jego cena nie jest znana. Motywy na Motorole cd930 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle podstawowy model, że Gry na Motorole cd930 były jeszcze nie osiągalne. Dzwonki na Motorole cd930 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.