Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola cd920

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 32
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola model cd920 to kolejny telefon, który już dawno temu przeszedł do historii aparatów komórkowych. Dziś można o nim powiedzieć jedno: zasłużony i niezawodny model służący po prostu do dzwonienia. CD920 jest następcą opisywanego już wcześniej klasyka cd160, zatem prześledźmy funkcję telefonu Motorola cd920 jego krótki opis oraz cechy.

Cd920 pojawił się na rynku w Kwietniu roku 1998 i był przeznaczony do pracy w sieci DCS (Digital Communication System 1800). Jak na tamte czasy wymiary aparatu,  funkcjonalność oraz ogólny wizerunek były jak najbardziej dopasowane do wymogów rynku. Dzisiaj widząc taki telefon prawdopodobnie wielu z nas mogłoby pomylić go z telefonem stacjonarnym;) W zależności o wersji (a było ich wiele) wyposażano go w wysuwaną antenkę, w porównaniu do modelu cd160 posiadał klapkę osłaniającej klawiaturę oraz nieco inny układ klawiszy. Akumulatory, które w razie konieczności można było zastąpić zwykłymi bateriami R6 to niewątpliwa zaleta również i tego modelu. Telefon Motorola cd920 w momencie pojawienia się na rynku stanowił aparat, którego cena była dość wysoka dlatego też produkt kierowano do użytkowników bardziej zasobnych w gotówkę. Względem modelu cd160 pomniejszono jego wymiary do 129 x 55 x 27, zmniejszono wagę z 241g do 144g, wyposażono w połączenia oczekujące, przekierowania połączeń, dyktafon oraz zegarek.

Od swoich użytkowników Motorola cd920 otrzymywała opinie jako trwały i bezawaryjny model, na każde warunki. Niestety obecna wartość telefonu Motorola cd920 oraz jego cena nie jest znana. Motywy na Motorole cd920 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle podstawowy model, że Gry na Motorole cd920 były jeszcze nie osiągalne. Dzwonki na Motorole cd920 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.