Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola cd160

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 12 x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Motorola model cd160 jest telefonem, który na dzień dzisiejszy uznawany jest już za muzealny klasyk. Model ten obecnie można już spotkać jedynie u koneserów, bowiem jest to jeden ze starszych telefonów Motoroli. Opisywany model jest wersją tożsamą do wersji C520 z tą różnicą, że posiada wyświetlacz 2 liniowy. Krótki opis telefonu Motorola cd160 prześledzimy poniżej.

Cd160 pojawił się na rynku około roku 1998 i był przeznaczony do pracy w sieci DCS (Digital Communication System 1800). Jak na tamte czasy wymiary aparatu, jego ćwierć kilowa waga, funkcjonalność oraz ogólny wizerunek były jak najbardziej dopasowane do wymogów rynku. Dzisiaj widząc taki telefon prawdopodobnie wielu z nas mogłoby pomylić go z telefonem stacjonarnym;) W zależności o wersji (a było ich wiele) wyposażano go w wysuwaną antenkę, w porównaniu do modelu C520 nie posiada klapki osłaniającej klawiaturę oraz nieco inny układ klawiatury. Akumulatory, które w razie konieczności można było zastąpić zwykłymi bateriami R6 to niewątpliwa zaleta również i tego modelu. Telefon Motorola cd160 w momencie pojawienia się na rynku stanowił aparat, którego cena była dość wysoka dlatego też produkt kierowano do użytkowników bardziej zasobnych w gotówkę.

Od swoich użytkowników Motorola cd160 otrzymywała opinie jako trwały i bezawaryjny model, na każde warunki. Niestety obecna wartość telefonu Motorola cd160 oraz jego cena nie jest znana. Motywy na Motorole cd160 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle podstawowy model, że Gry na Motorole cd160 były jeszcze nie osiągalne. Dzwonki na Motorole cd160 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.