Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C980

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Jak na 2004 rok wprowadzenia Motorola C980 to model telefonu dość zaawansowany technologicznie. Ten trzyzakresowy model przystosowany do pracy w sieci UMTS oferuje swojemu użytkownikowi wachlarz multimedialnych funkcji. Opis telefonu Motorola C980 jego cechy oraz najważniejsze funkcje przedstawiamy poniżej.

Warto zacząć od tego, że model C980 jest następcą modelu C975 i poza układem klawiatury oraz kilkoma różnicami w oprogramowaniu się niczym od niego nie różni. Aparat fotograficzny z przodu obudowy oraz podstawowy z możliwością robienia fotek w maksymalnej rozdzielczości 640x480 z dodatkową funkcją nagrywania filmów, dodatkowo wbudowany odtwarzacz mp3 pokazują, że w stosunku do poprzednich modeli Motoroli C980 w kwestiach multimedialnych wychodzi zdecydowanie na prowadzenie. Patrząc na jego użytkową stronę, tez nie brakuje zalet – w telefonie znajdziemy w końcu wejście na dodatkową pamięć w formacie T-flash, która pozwoli nam na rozbudowanie miejsca do 256mb. Wyświetlacz o nasyceniu 65k kolorów  o wymiarach 176 x 220 oddaje już lepiej jakość zdjęć i ułatwia zwykłe przemieszczanie się po menu telefonu. Złącze usb pozwoli na bezproblemową synchronizację telefonu z PC. Wielu użytkowników telefonu Motorola C980 nadaje mu opinie aparatu funkcjonalnego o szerokich możliwościach. Należy pamiętać, że telefon został już dawno wyparty z rynku, dlatego też dokładna wartość Motoroli C980 oraz jej cena nie jest możliwa do oszacowania. C980 względem C975 została dodatkowo wzbogacona o xHTML, kompozytor dzwonków oraz przelicznik walut.

Motywy na Motorole C980 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole C980. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić, jako dzwonki na Motorole C980. Zapraszamy