Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C975

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Jak na 2004 rok wprowadzenia Motorola C975 to model telefonu dość zaawansowany technologicznie. Ten trzyzakresowy model oferuje swojemu użytkownikowi wachlarz multimedialnych funkcji. Opis telefonu Motorola C975 jego cechy oraz najważniejsze funkcje przedstawiamy poniżej.

Aparat fotograficzny z przodu obudowy oraz podstawowy z możliwością robienia fotek w maksymalnej rozdzielczości 640x480 z dodatkową funkcją nagrywania filmów, dodatkowo wbudowany odtwarzacz mp3 pokazują, że w stosunku do poprzednich modeli C975 w kwestiach multimedialnych wychodzi zdecydowanie na prowadzenie. Patrząc na jego użytkową stronę, tez nie brakuje zalet – w telefonie znajdziemy w końcu wejście na dodatkową pamięć w formacie T-flash, która pozwoli nam na rozbudowanie miejsca do 256mb. Wyświetlacz o nasyceniu 65k kolorów  o wymiarach 176 x 220 oddaje już lepiej jakość zdjęć i ułatwia zwykłe przemieszczanie się po menu telefonu. Złącze usb pozwoli na bezproblemową synchronizację telefonu z PC. Wielu użytkowników telefonu Motorola C975 nadaje mu opinie aparatu funkcjonalnego o szerokich możliwościach. Należy pamiętać, że telefon został już dawno wyparty z rynku, dlatego też dokładna wartość Motoroli C975 oraz jej cena nie jest możliwa do oszacowania.

Motywy na Motorole C975 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole C975. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole C975. Zapraszamy