Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C650

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Motorola C650 stanowi telefon bogaty w przeróżne funkcje, łączący w sobie cechy praktycznego i rozbudowanego aparatu. Ten trzyzakresowy Model pojawił się na rynku w roku 2004. Opis telefonu Motorola jego funkcję oraz cechy prześledzimy poniżej.

C650 względem swoich poprzedników to wszechstronny model multimedialny wyposażony w muzyczne dzwonki Mp3, niestety nadal kiepskiej jakości aparat fotograficzny VGA o rozdzielczości 640x480 z czterokrotnym zoomem oraz możliwość odtwarzania wideo w formacie MPEG4. Zastosowany nie wielki wyświetlacz o rozdzielczości 128x128 i zasobności 65k barw jest dobrej jakości, nie mniej jednak do oglądania klipów wideo oraz zdjęć Producent mógł pomyśleć o nieco większym LCD.  W Motoroli znajdziemy także system głośnomówiący niezbędny za kierownicą oraz wiele standardowych aplikacji takich jak Kalendarz, Budzik, Zegarek itp. Sporą wadą C650 jest mała ilość pamięci wewnętrznej wynoszącej 1,8 mb bez opcji jej powiększenia. Na dzień dzisiejszy ciężko określić wartość telefonu Motorola C650 oraz jej cenę, trzeba pamiętać, że model ten debiutował dość dawno a więc został już zastąpiony przez nowsze telefony. Zdania na temat telefonu Motorola C650 oraz opinie są podzielone, wielu użytkowników narzeka na kiepskiej jakości funkcje multimedialne.

Motywy na Motorole C650 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole C650. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole C650. Zapraszamy