Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C550

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola C550 to dwuzakresowy telefon, który pojawił się na rynku w roku 2003. Opis oraz najważniejsze cechy telefonu Motorola C550 przedstawiamy poniżej.

Nie wielki oraz stosunkowo lekki model bez specjalnej stylistyki wyposażono w kolorowy wyświetlacz potrafiący wyświetlić do 4096 kolorów oraz raczej kiepskiej jakości kamerę o rozdzielczości 640 x 480. Wbudowana pamięć o wielkości 3 mb bez możliwości jej rozszerzenia o dodatkową kartę pamięci to stosunkowo nie wiele, jednak do pomieszczenia kilkudziesięciu zdjęć oraz paru dzwonków polifonicznych w zupełności wystarcza. Niestety w C550 nie pomyślano kompletnie o komunikacji bezprzewodowej typu Bluetooth lub chociaż port IR, nie mniej jednak znajdziemy technologię GPRS, dzięki której sprawnie i szybko skorzystamy z internetu. Port usb w telefonie zapewni synchronizację danych z PC, np. można pobrać grafikę a następnie wysłać poprzez MMS a dzięki wbudowanemu słownikowi iTAP zwykłe wiadomości sms piszę się szybciej i łatwiej. Dzięki umiarkowanej funkcjonalności oraz nie wielkiej wadze telefon Motorola C550 zyskuje dobre opinie, choć oczywiście zdania są podzielone. Wartość telefonu Motorola C550 jak i jego cena nie są możliwe do oszacowania ponieważ model został już wyparty z rynku.

Motywy na Motorole C550 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole C550. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki polifoniczne na Motorole C550. Zapraszamy