Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola c520

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 12 x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

               Motorola model c520 jest telefonem należącym do grupy produktów, które na dzień dzisiejszy uznawane są już za muzealne klasyki. Model ten obecnie można już spotkać jedynie u koneserów, bowiem jest to jeden ze starszych telefonów Motoroli. Opisywany model jest następcą wersji C170. Krótki opis telefonu Motorola c520 prześledzimy poniżej.

C520 był przeznaczony do pracy w sieci DCS (Digital Communication System 1800). Jak na tamte czasy wymiary aparatu, jego funkcjonalność oraz ogólny wizerunek były jak najbardziej dopasowane do wymogów rynku, dzisiaj widząc taki telefon prawdopodobnie wielu z nas mogłoby pomylić go z telefonem stacjonarnym;) W zależności o wersji (a było ich wiele) wyposażano go w wysuwaną antenkę, w porównaniu do modelu C170 nie posiada klapki osłaniającej klawiaturę. Akumulatory, które w razie konieczności można było zastąpić zwykłymi bateriami R6 to niewątpliwa zaleta również i tego modelu. Telefon Motorola c520 stanowił aparat, którego cena nie była zbyt wygórowana dlatego też produkt kierowano do użytkowników mniej zasobnych w gotówkę. Wersja c520 względem poprzednika otrzymała większy wyświetlacz składający się już z 4 poziomych lini na 12 znaków.  

Od swoich użytkowników Motorola c520  otrzymywała opinie jako trwały i bezawaryjny model, na każde warunki. Niestety obecna wartość telefonu Motorola c520 oraz jego cena nie jest znana. Motywy na Motorole c520 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle podstawowy model, że Gry na Motorole c520 były jeszcze nie osiągalne. Dzwonki na Motorole c520 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.