Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C450

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola C450 to telefon, który został zaprezentowany na rynku jako kolejna generacja wersji C350. Generalnie różnice między obiema wersjami są naprawdę nie wielkie i w zasadzie ograniczają się tylko do kilku funkcji o jakie został wzbogacony model C450 oraz nieco inaczej poprowadzoną linię wzdłuż klawiatury na przednim panelu. Wymienne obudowy zarówno w modelu C350 jak i C450 powodują, że z trudem odróżnimy jedną wersję od drugiej. Krótki opis telefonu Motorola C450 oraz jego podstawowe cechy przedstawiamy poniżej.

C450 wyposażono w niewielki kolorowy ekran o rozdzielczości 96x65px oraz możliwości wyświetlenia do 4096 kolorów co umożliwia wyświetlanie rozmaitych tapet, gier oraz wygaszaczy.  C450 posiada już 2mb wbudowanej pamięci, nadal bez możliwości rozszerzenia o dodatkową kartę pamięci. Nadal także brakuje wbudowanego łączą bluetooth lub choćby IRdA do przesyłania danych. Wbudowany słownik iTAPułatwi pisanie smsów a dzięki funkcji EMS komunikacja tekstowa nabierze nowych możliwości. Zaletą jest także wyposażenie C450 w szybką transmisję danych GPRS dzięki, której m.in. można sprawnie pobierać nowe tapety, gry, wygaszacze wprost z poziomu własnego telefonu. Możliwość obsługi JAVA otwiera również szersze możliwości na rozmaite aplikacje oraz gry. Na temat telefonu Motorola C450 opinie się bardzo podzielone, jedni użytkownicy narzekają na szybko ścierające się klawisze, inni na ubogie możliwości multimedialne jednak z drugiej strony są i tacy, którzy zachwalają ten model. Dokładna wartość telefonu Motorola C450 oraz jego cena nie jest znana, ponieważ model ten został już dawno temu wyparty z rynku.

Motywy na Motorole C450 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole C450. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole C450. Zapraszamy