Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C390

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Motorola C390 to trójzakresowy telefon, który pojawił się na rynku pod koniec roku 2004. Lekki a zarazem dość zaawansowany funkcjonalnie jak na tamten rok aparat cechuje ciekawa stylistyka wizualna nawiązująca nieco kształtami oraz układem klawiszy do jednego modelu Nokii. Telefon Motorola C390 jego, krótki opis oraz cechy przedstawiamy poniżej.

Model C390 jest następcą już opisywanej wersji C385, jednak śmiało można powiedzieć, że C390 jest w zasadzie identyczny względem swojego poprzednika. Kolejną wersję Motoroli z serii C390 wyposażono dodatkowo w łącze bezprzewodowe bluetooth oraz lepszej jakości dźwięki polifoniczne mp3 czego model C380 nie posiadał. W C390 znajdziemy wyświetlacz o nasyceniu 65 000 kolorów co pozwoli na wyświetlanie tapet, wygaszaczy oraz motywów. Model ten wyposażono także w w GPRS oraz przeglądarkę WAP dzięki czemu wszystkie dodatki możemy pobierać bezpośrednio z poziomu telefonu. Z takich podstawowych funkcji można wymienić, zegarek, budzik, polifoniczne dzwonki, kalendarz, pamięć mieszcząca do 500 kontaktów w telefonie oraz obsługę aplikacji JAVA, w tej wersji znajdziemy także notatnik. Wielu użytkowników telefonu Motorola C390 nadaje mu opinie aparatu funkcjonalnego oraz solidnego. Niestety wartość telefonu Motorola C390 oraz dokładna cena nie są znane, ponieważ telefon został dość dawno wyparty z rynku przez znacznie bardziej zaawansowane komórki.


Motywy na Motorole C390 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole C390. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki polifoniczne na Motorole C390. Zapraszamy