Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C385

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

              Motorola C385 to trójzakresowy telefon, który pojawił się na rynku w roku 2004. Ten lekki a zarazem dość zaawansowany funkcjonalnie jak na tamten rok aparat cechuje ciekawa stylistyka wizualna nawiązująca nieco kształtami oraz układem klawiszy do jednego modelu Nokii. Telefon Motorola C385 jego, krótki opis oraz cechy przedstawiamy poniżej.

Model C385 jest następcą wersji C380, jednak śmiało można powiedzieć, że C385 jest w zasadzie identyczny względem swojego poprzednika. Jedyną różnicą jest wzbogacenie modelu złącze mini usb, smartmessaging oraz wybieranie głosowe, czego model C380 nie posiadał. W C385 znajdziemy wyświetlacz o nasyceniu 65 000 kolorów co pozwoli na wyświetlanie tapet, wygaszaczy oraz motywów. Model ten wyposażono także w w GPRS oraz przeglądarkę WAP dzięki czemu wszystkie dodatki możemy pobierać bezpośrednio z poziomu telefonu. Z takich podstawowych funkcji można wymienić, zegarek, budzik, polifoniczne dzwonki, kalendarz, pamięć mieszcząca do 500 kontaktów w telefonie oraz obsługę aplikacji JAVA. Wielu użytkowników telefonu Motorola C385 nadaje mu opinie aparatu funkcjonalnego oraz solidnego. Niestety wartość telefonu Motorola C385 oraz dokładna cena nie są znane, ponieważ telefon został dość dawno wyparty z rynku przez znacznie bardziej zaawansowane komórki.


Motywy na Motorole C385 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole C385. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki polifoniczne na Motorole C385. Zapraszamy