Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C380

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Motorola C380 to trójzakresowy telefon, który pojawił się na rynku w roku 2004. Ten lekki a zarazem dość zaawansowany funkcjonalnie jak na tamten rok aparat cechuje ciekawa stylistyka wizualna nawiązująca nieco kształtami oraz układem klawiszy do jednego modelu Nokii. Telefon Motorola C380 jego, krótki opis oraz cechy przedstawiamy poniżej.

W C380 znajdziemy już lepszej jakości względem poprzednich modeli wyświetlacz o nasyceniu 65 000 kolorów co pozwoli na wyświetlanie tapet, wygaszaczy oraz motywów.
Model ten wyposażono także w w GPRS oraz przeglądarkę WAP dzięki czemu wszystkie dodatki możemy pobierać bezpośrednio z poziomu telefonu. Z takich podstawowych funkcji można wymienić, zegarek, budzik, polifoniczne dzwonki, kalendarz, pamięć mieszcząca do 500 kontaktów w telefonie oraz obsługę aplikacji JAVA. Wielu użytkowników telefonu Motorola C380 nadaje mu opinie aparatu funkcjonalnego oraz solidnego. Niestety wartość telefonu Motorola C380 oraz dokładna cena nie są znane, ponieważ telefon został dość dawno wyparty z rynku przez znacznie bardziej zaawansowane komórki.


Motywy na Motorole C380 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole C380. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki polifoniczne na Motorole C380. Zapraszamy