Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C333

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Motorola C333 jest prostym, dwuzakresowym telefonem, który poza drobnymi szczegółami jest wierną kopią modelu C330 co stanowi doskonały przykład, że Producent stara się stosować rozmaite techniki dystrybucji aby spowodować zainteresowanie swoim produktem na rynku. Poniżej przedstawiamy telefon Motorola C333, jego opis oraz podstawowe cechy.

 Zastosowany wyświetlacz monochromatyczny o rozmiarach 96x64 px potrafiący wyświetlić do 4 odcieni szarości, wbudowany GPRS, słownik iTap, pamięć mieszcząca do 100 kontaktów oraz 16 głosowa polifonia to między innymi niektóre z zalet C333. Jak podaje Producent czas czuwania baterii w telefonie to 250h jednak do tych danych należy podchodzić z dużym dystansem. Poza tym telefon jest lekki i stosunkowo nie wielki a więc jest szansa, że do gustu przypadnie także Paniom. Od swoich użytkowników Motorola C333 otrzymuje opinie, jako podstawowy i prosty w obsłudze telefon. Z racji faktu, że model ten został już dawno wyparty z rynku, dokładna wartość telefonu Motorola C333 lub konkretna cena nie są znane.

Motywy na Motorole C333 można odszukać w sieci. Gry na model Motorola C330 należą do podstawowych. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki polifoniczne na Motorole C333. Zapraszamy