Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C330

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola C330 jest prostym, dwuzakresowym telefonem, który został zaprojektowany przez Producenta w trzech wizualnie różniących się od siebie wersjach, z której każda przeznaczona jest dla innej grupy klientów. Poniżej przedstawiamy telefon Motorola C330, jego opis oraz podstawowe cechy.

 Zastosowany wyświetlacz monochromatyczny o rozmiarach 96x64 px potrafiący wyświetlić do 4 odcieni szarości, wbudowany GPRS, słownik iTap, pamięć mieszcząca do 100 kontaktów oraz 16 głosowa polifonia to między innymi nie, które z zalet C330. Bardzo nie codziennym rozwiązaniem na jakie zdecydowała się Motorola jest wprowadzenie w tym konkretnym modelu „baterii na stałe”, a więc w przypadku zużycia akumulatora telefon jest w zasadzie bezużyteczny. Poza tym telefon jest lekki i stosunkowo nie wielki a więc jest szansa, że do gustu przypadnie także Paniom. Od swoich użytkowników Motorola C330 otrzymuje opinie, jako podstawowy i prosty w obsłudze telefon, jednak należy pamiętać, że nie wymienna bateria stanowi poważną wadę tego modelu. Z racji faktu, że model ten został już dawno wyparty z rynku, dokładna wartość telefonu Motorola C330 lub konkretna cena nie są znane.

Motywy na Motorole C330 do pobrania nie są dostępne. Także  gry na model Motorole C330 należą do podstawowych. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki polifoniczne na Motorole C330. Zapraszamy