Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

           Motorola C300 to niewielki telefon o ciekawych kształtach z podświetlanym na niebiesko monochromatycznym wyświetlaczem. Model został wprowadzony na rynek w roku 2002. W C300 zastosowano ekran o rozdzielczości 96x64px, który potrafi wyświetlić do 4 odcieni szarości. Prześledźmy zatem telefon Motorola C300 jego opis oraz najważniejsze cechy.

Dla nie zbyt wymagających użytkowników model ten może okazać się doskonałym wyborem, głównie dzięki temu, że jest łatwy w obsłudze a zastosowany wyświetlacz nie pobiera dużych ilości energii co w efekcie przekłada się na dłuższy czas czuwania baterii. Ponadto w C300 znajdziemy funkcję wybierania głosowego, możliwość wysyłania wiadomości EMS, alarm wibracyjny, kalendarz, budzik oraz zegar. Dodatkowo w oparciu o przeglądarkę WAP mamy możliwość skorzystania także z internetu, a wbudowany słownik T9 umożliwi nam szybkie pisanie smsów. Z pośród innym modeli dostępnych na rynku, w oczach swoich zwolenników Motorola C300 zyskuje opinie solidnego i praktycznego telefonu. Niestety ze względu na czas jaki już upłynął od daty wprowadzenia modelu na rynek, dokładna wartość Motoroli C300 oraz jej cena nie są możliwe do oszacowania.

Wyświetlacz w telefonie jest monochromatyczny tak więc motywy na Motorole C300 nie są dostępne. Gry na Motorole C300 należą do podstawowych. Dzwonki na Motorole C300 stanowią podstawowe dźwięki monofoniczne.