Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C261

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Motorola C261 to dwuzakresowy telefon nie wielkich rozmiarów o łagodnej, opływowej i klasycznej konstrukcji. C261 jest modelem niemal identycznym względem jego poprzednika modelu 257. Pojawił się na rynku w granicach połowy 2005 roku, i został przyjęty jako urządzenie solidne i dość funkcjonalne o zwartej budowie. Telefon Motorola C261 jego opis oraz najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.

Telefon podobnie jak model C257 wyposażono w technologię transmisji danych CSD oraz GPRS, niestety próżno szukać w nim złącza Bluetooth lub chociażby portu IR. Motorola nie zapomniała o podstawowych funkcjach multimedialnych jak wiadomości MMS lub funkcji zarządzania pocztą elektroniczną w telefonie. Jak podaje producent czas czuwania baterii to około 250h, nie mniej jednak do tych danych należy podchodzić z dystansem. Model C261 posiada także wbudowany zestaw głośnomówiący oraz słownik iTAP ułatwiający pisanie sms. Należy pamiętać, że nie jest to telefon z wyższej półki. Producent w odróżnieniu od modelu C257 wzbogacił telefon już o aparat fotograficzny VGA. Od swoich użytkowników Motorola C261 zyskuje opinie urządzenia solidnego oraz wartego swojej ceny. Niestety dokładna wartość telefonu Motorola C261 oraz jego przybliżona cena jest w zasadzie nie możliwa do oszacowania, ponieważ model został wyparty już z rynku. Można dodać, że C261 w stosunku do C257 różni się większą ilością pamięci wewnętrznej wynoszącej teraz 5mb oraz aparatem niestety bardzo kiepskiej jakości.

Motywy na Motorole C261 do pobrania nie są dostępne. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole C261. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki polifoniczne na Motorole C261. Zapraszamy