Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C257

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Motorola C257 to dwuzakresowy telefon nie wielkich rozmiarów o łagodnej, opływowej i klasycznej konstrukcji. C257 pojawił się na rynku w granicach początku 2005 roku, i został przyjęty jako urządzenie solidne i dość funkcjonalne o zwartej budowie. Telefon Motorola C257 jego opis oraz najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.

Telefon wyposażono w technologię transmisji danych CSD oraz GPRS, niestety próżno szukać w nim złącza Bluetooth lub chociażby portu IR. Motorola nie zapomniała o podstawowych funkcjach multimedialnych jak wiadomości MMS lub funkcji zarządzania pocztą elektroniczną w telefonie. Jak podaje producent czas czuwania baterii to około 250h, nie mniej jednak do tych danych należy podchodzić z dystansem. Model C257 posiada także wbudowany zestaw głośnomówiący oraz słownik iTAP ułatwiający pisanie sms. Należy pamiętać, że nie jest to telefon z wyższej półki, dlatego w tej wersji nie znajdziemy niestety ani aparatu fotograficznego ani odtwarzacza mp3. Od swoich użytkowników Motorola C257 zyskuje opinie urządzenia solidnego oraz wartego swojej ceny. Niestety dokładna wartość telefonu Motorola C257 oraz jego przybliżona cena jest w zasadzie nie możliwa do oszacowania, ponieważ model został wyparty już z rynku.

Motywy na Motorole C257 do pobrania nie są dostępne. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole C257. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki polifoniczne na Motorole C257. Zapraszamy