Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola c205

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Motorola model C205 to nieskomplikowany telefon, który jest chyba jednym z najbardziej podstawowych funkcjonalnie modeli koncernu Motorola. Model C205 jest następcą opisywanego już wcześniej modelu C200, który powstał około pół roku wcześniej. Swoim wyglądem, nie wielkimi gabarytami oraz znikomą wagą zainteresował szerokie grono Pań. Cechy telefonu Motorola C205 jego opis oraz funkcje prześledzimy poniżej.

W modelu C205 w stosunku do C200 wprowadzono nie wielkie zmiany stylistyczne obudowy, wprowadzając nową linię oraz inny układ klawiszy. Dodatkowo model C205 wzbogacono o dzwonki polifoniczne.  Oprócz bazowych opcji głosowych oraz wiadomości sms w Motoroli znajdziemy także podręczny zegar oraz budzik. Jak się okazuje książka telefoniczna może pomieścić maksymalnie do 100 kontaktów. Producent wyposażył go także w podstawową wersję WAP. W tym konkretnym modelu można swobodnie wymieniać obudowy, oryginalnie w czterech wersjach kolorystycznych, które pozwalają dostosować aparat zgodnie z własnymi upodobaniami. Z uwagi na to, że model został już dawno wyparty z rynku, na dzień dzisiejszy dokładna wartość telefonu Motorola C205 oraz jego cena nie są znane. Wielu użytkowników telefonu Motorola C205 nadaje mu opinie aparatu bezawaryjnego oraz łatwego w obsłudze.

Wyświetlacz w aparacie jest monochromatyczny tak więc motywy na Motorole C205 nie są dostępne. Gry na Motorole C205 należą do podstawowych i są to Tetris, Snake oraz Box World. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić je jako dzwonki polifoniczne na Motorole C205. Zapraszamy