Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Motorola model C200 to nieskomplikowany telefon, który jest chyba jednym z najbardziej podstawowych funkcjonalnie modeli koncernu Motorola. Model pojawił się na rynku w roku 2003 a swoim wyglądem, gabarytami oraz nie wielką wagą zainteresował szerokie grono Pań. Cechy telefonu Motorola C200 jego opis oraz funkcje prześledzimy poniżej.

Oprócz bazowych opcji głosowych oraz wiadomości sms w Motoroli znajdziemy podręczny zegar oraz budzik. Jak się okazuje książka telefoniczna może pomieścić maksymalnie do 100 kontaktów. Producent wyposażył go także w podstawową wersję WAP. W tym konkretnym modelu można swobodnie wymieniać obudowy, oryginalnie w czterech wersjach kolorystycznych, które pozwalają dostosować aparat zgodnie z własnymi upodobaniami. Z uwagi na to, że model został już dawno wyparty z rynku, na dzień dzisiejszy dokładna wartość telefonu Motorola C200 oraz jego cena nie są znane. Wielu użytkowników telefonu Motorola C200 nadaje mu opinie aparatu bezawaryjnego oraz łatwego w obsłudze.

Wyświetlacz w aparacie jest monochromatyczny tak więc motywy na Motorole C200 nie są dostępne. Gry na Motorole C200 należą do podstawowych i są to Tetris, Snake oraz Box World. Dzwonki na Motorole C200 stanowią podstawowe dźwięki monofoniczne.