Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola c170

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 12 x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

               Motorola model C170 jest telefonem należącym do grupy produktów, które na dzień dzisiejszy uznawane są już za muzealne klasyki. Model ten obecnie można już spotkać jedynie u koneserów, bowiem jest to jeden ze starszych telefonów Motoroli. Opisywany model jest następcą wersji C160. Krótki opis telefonu Motorola C170 prześledzimy poniżej.

Telefon był przeznaczony do pracy w sieci DCS (Digital Communication System 1800). Jak na tamte czasy wymiary aparatu, jego funkcjonalność oraz ogólny wizerunek były jak najbardziej dopasowane do wymogów rynku, dzisiaj widząc taki telefon prawdopodobnie wielu z nas mogłoby pomylić go z telefonem stacjonarnym;) Wyposażono go w wysuwaną antenkę, w porównaniu do modelu C160 także klapkę osłaniająca klawiaturę oraz akumulatory, które w razie konieczności można było zastąpić zwykłymi bateriami R6.  Telefon Motorola C170 stanowił aparat, którego cena nie była zbyt wygórowana dlatego też produkt kierowano do użytkowników mniej zasobnych w gotówkę.

Od swoich użytkowników Motorola C170  otrzymywała opinie jako trwały i bezawaryjny model, na każde warunki. Niestety obecna wartość telefonu Motorola C170 oraz jego cena nie jest znana. Motywy na Motorole C170 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle podstawowy model, że Gry na Motorole C170 były jeszcze nie osiągalne. Dzwonki na Motorole C170 należały do podstawowych dźwięków monofonicznych.