Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C168

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola C168 to model telefonu, który sugeruje, że Producent podczas jego projektowania,  po raz kolejny za główne cechy postawił, prostotę w obsłudze oraz niezawodność. Model C168 zawitał na rynku w roku 2006. Jako nie drogi i praktyczny aparat w stosunkowo krótki czasie zyskał wielu zadowolonych nabywców. Krótki opis telefonu Motorola C168 prześledzimy poniżej.

Ten nie wielki i prosty aparat producent wyposażył w kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 128x128px oraz 65 000 nasyceniu barw. Dzięki temu na Motoroli można spokojnie napisać wiadomość MMS lub skorzystać z internetu poprzez WAP. Należy pamiętać, że oprócz standardowych funkcji takich jak zegarek, budzik, stoper czy kalendarz w telefonie znajdziemy wbudowane Radio co w przypadku modelu tej klasy jest nie wątpliwą jego zaletą. Telefon gabarytowo jest niewielki ale także nie wiele waży bo około 70g. Wielu użytkowników telefonu Motorola C168 nadaje mu opinie prostego modelu w rozsądnej cenie. Na dzień dzisiejszy dokładna wartość modelu Motorola C168 oraz jego cena nie są znane.

Motywy na Motorole C168 do pobrania nie są dostępne. Gry na model Motorola C168 należą do podstawowych bez możliwości zainstalowania nowych. Na naszej  możesz pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić je jako dzwonki polifoniczne na Motorole C168. Zapraszamy