Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola c160

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 12 x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

            Motorola model C160 jest telefonem należącym już do serii zasłużonych klasyków. Model ten obecnie można już spotkać jedynie u koneserów, bowiem jest to jeden ze starszych produktów Motoroli. Krótki opis telefonu Motorola C160 prześledzimy poniżej.

Telefon był przeznaczony do pracy w sieci DCS (Digital Communication System 1800). Jak na tamte czasy wymiary aparatu, jego funkcjonalność oraz ogólny wizerunek były jak najbardziej dopasowane do wymogów rynku, dzisiaj widząc taki telefon prawdopodobnie wielu z nas mogłoby pomylić go z telefonem stacjonarnym;) Wyposażony w wysuwaną antenkę oraz co ciekawe akumulatory, które w razie konieczności można było zastąpić zwykłymi bateriami R6 telefon Motorola C160 stanowił aparat, którego cena była nie wysoka dlatego też ten produkt kierowano do użytkowników mniej zasobnych w gotówkę.

Od swoich użytkowników Motorola C160  otrzymywała opinie jako trwały i bezawaryjny model, na każde warunki. Niestety obecna wartość telefonu Motorola C160 oraz jego cena nie jest znana. Motywy na Motorole C160 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle podstawowy model, że Gry na Motorole C160 były jeszcze nie osiągalne. Dzwonki na Motorole C160 należały do podstawowych dźwięków monofonicznych.