Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C155

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola C155 to telefon, który swoim wyglądem oraz wymiarami bardzo nawiązuje do opisywanego już wcześniej modelu C115. Ten trójzakresowy model koncernu Motorola jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie ze strony użytkowników także na telefony proste i funkcjonalne, które służyłby do podstawowej komunikacji głosowo – smsowej. Prześledźmy zatem aparat Motorola C155 jego opis oraz podstawowe funkcje.

Zastosowany nie wielki wyświetlacz kolorowy o rozmiarach 96 x 64 px i nasyceniu 4096 kolorów nie wywrze powalającego wrażenia, jednak z pewnością przyczyni się do dłuższego czasu czuwania baterii. Dodatkowo model C155 wyposażono w pamięć mieszczącą do 500 kontaktów telefonicznych oraz funkcję przesyłania wiadomości graficznych EMS. Jak się okazuje producent w tak podstawowym modelu umieścił także przeglądarkę WAP a także możliwość korzystania z transmisji danych GPRS. Wymienić możemy jeszcze budzik, stoper oraz zegarek i na tym możliwości telefonu się kończą.

Dzięki temu, że model ten jest łatwy w obsłudze i nieskomplikowany w działaniu Motorola C155 zyskała opinie niezawodnego i praktycznego urządzenia. Model został już wyparty z rynku dlatego też obecna wartość telefonu Motorola C155 badź jego cena nie jest nam znana. Motywy na Motorole C155 nie istnieją, dostępne są tylko konkretne profile.
Gry na model Motorole C155 należą w zasadzie do podstawowych. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i dzwonki, jednak na Motorole C155 nie są niestety osiągalne.