Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C140

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

         Motorola C140 jest kolejnym telefonem z serii modeli prostych i funkcjonalnych. Ten model stanowi dokładne odwzorowanie modelu C139, który poza lekką zmianą układu klawiszy oraz minimalnymi różnicami w wymiarach nie różni się praktycznie niczym. Premiera modelu C140 odbyła się w roku 2005 i został on zapamiętany jako aparat o pojemnej baterii litowo-jonowej, która pozwala na dłuższy okres pracy. Prześledźmy zatem telefon Motorola C140 jego opis oraz najważniejsze cechy.

 Telefon jest wart polecenia osobom mało wymagającym, które od swojego urządzenia oczekują niezawodności oraz prostoty w obsłudze. Dwu zakresową Motorole w porównaniu do jej poprzednika – modelu C115 wyposażono w kolorowy ekran wyświetlający 65 tys. barw o wielkości 96x64px. Wg danych technicznych telefon może pomieścić około 100 kontaktów, w opcjach znajdziemy kalendarz, listę zadań, zegarek, budzik oraz praktyczny stoper. W modelu C140 poza funkcją sms, ems oraz dzwonieniem nie możemy liczyć na inną komunikację jak np. bluetooth czy port IR, jest to urządzenie pozbawione całkowicie takich funkcji.

Dzięki dłuższej pracy na baterii telefon Motorola C140 zyskał opinie nieskomplikowanego i praktycznego aparatu służącego do podstawowych celów. Na dzień dzisiejszy jaka jest cena telefonu Motorola C140 ciężko określić z uwagi na to, że model ten już po prostu został wyparty z rynku. Motywy na Motorole C140 nie są dostępne. Gry na Motorole C140 należą do podstawowych i niestety nie ma możliwości zainstalowania dodatkowych. Dzwonki na Motorole C140 to dźwięki monofoniczne.