Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C116

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Motorola C116 to telefon, który pojawił się na rynku w roku 2004. Poza nie wielkimi szczegółami jak wymiary oraz wygląd klawiszy jest to identyczny model jak C115. Telefon ten skierowany jest raczej do mało wymagających użytkowników. Należy on do grupy niedrogich aparatów o podstawowej funkcjonalności, a jego główne cechy to prostota działania oraz niezawodność. Cechy telefonu Motorola C116 jego opis oraz najważniejsze funkcje prześledzimy poniżej.

Oprócz standardowych funkcji takich jak sms i możliwość korzystania kalendarza i budzika znajdziemy w nim także funkcję przypisywania konkretnego dźwięku do konkretnej osoby z książki telefonicznej. Również możliwość wysyłania grupowych smsów oraz spory wybór dźwięków. Mały ekranik monochromatyczny nie jest w stanie wyświetlić za wiele szczegółów jednak do dzwonienia oraz wysłania wiadomości sms, wystarcza. Zaletą w tym modelu jest bateria, która wg danych wytrzymuje aż 400h, naszym zdaniem z pewnością nie aż tyle jednak z uwagi na małe wymagania modelu z pewnością pobór energii jest znikomy.

Telefon Motorola C116 opinie może mieć tylko jedną, prosty i nieskomplikowany. Motorola C116 w kwestii cena a jakość wypada doskonale. Z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz Motywy na Motorole C116 nie są dostępne. Gry na model Motorole C116 są w zasadzie podstawowe. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić, jako dzwonki na Motorole C116. Zapraszamy