Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola C115

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

           Motorola C115 to telefon, który pojawił się na rynku w roku 2004. Model ten skierowany jest raczej do mało wymagających użytkowników. Telefon należy do grupy niedrogich aparatów o podstawowej funkcjonalności, a jego główne cechy to prostota działania oraz niezawodność. Cechy telefonu Motorola C115 jego opis oraz najważniejsze funkcje prześledzimy poniżej.

Oprócz standardowych funkcji takich jak sms i możliwość korzystania kalendarza i budzika znajdziemy w nim także funkcję przypisywania konkretnego dźwięku do konkretnej osoby z książki telefonicznej. Również możliwość wysyłania grupowych smsów oraz spory wybór dźwięków. Jak podaje producent telefon występuje w dwóch kolorach, Ash-Black oraz Trans Red. Mały ekranik monochromatyczny nie jest w stanie wyświetlić za wiele szczegółów jednak do dzwonienia oraz wysłania wiadomości sms wystarcza. Zaletą w tym modelu jest bateria, która wg danych wytrzymuje aż 400h, naszym zdaniem z pewnością nie aż tyle jednak z uwagi na małe wymagania modelu z pewnością pobór energii jest znikomy.

Telefon Motorola C115 opinie może mieć tylko jedną, prosty i nieskomplikowany. Motorola C115 w kwestii cena a jakość wypada doskonale. Z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz Motywy na Motorole C115 nie są dostępne. Gry na model Motorole C115 są w zasadzie podstawowe. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole C115. Zapraszamy