Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola AURA

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 480 x
Dzwonki: Polifoniczne True-Tone MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

          Motorola Aura to telefon o nie typowej jak dla tradycyjnych modeli konstrukcji wyposażonej w wyświetlacz na wzór okręgu oraz obrotowo składaną klawiaturę. Prześledźmy zatem krótki opis telefonu Motorola Aura, telefonu dla Vipów.

Twórcy tego modelu z pewnością szukali nowych rozwiązań stawiając ostatecznie na innowacyjny design. Wyświetlacz jest najwyższej jakości, potrafi wyświetlić 16 milionów kolorów przy rozdzielczości 300 dpi. Dodatkowymi atutami w tym modelu wyższej klasy są m.in. 62 karatowa szafirowa soczewka, obudowa ze stali nierdzewnej oraz aluminiowa klawiatura. Niestety jak na bardziej zaawansowany model wyposażono go w raczej słabej jakości aparat fotograficzny o matrycy 2mpix. Wbudowana pamięć o wielkości 2GB wystarcza na pomieszczenie wielu zdjęć, aplikacji oraz utworów muzycznych.

Dzięki mnogości funkcji oraz zadziwiającemu wyglądowi, telefon Motorola Aura otrzymuje opinie nowoczesnego a zarazem wszechstronnego modelu. Cena telefonu Motorola Aura zważywszy na jego możliwości jest bardzo delikatnie mówiąc trochę za wysoka, mimo to z pewnością znajdzie on swoim nabywców. Motywy na Motorole Aura można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole Aura. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole Aura. Zapraszamy