Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola Accompli A6188

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Motorola Accompli A6188 to telefon wprowadzony na rynek w roku 2000, który łączy w sobie cechy zwykłego telefonu jak i palmtopa. Prześledźmy krótki opis modelu Motorola Accompli A6188. Ten nie typowy aparat wyposażono w monochromatyczny, co ciekawe dotykowy wyświetlacz. W Accompli A6188 znajdziemy także funkcję rozpoznawania pisma, technologię transmisji danych GPRS oraz port IR.

Do urządzenia dołączono także rysik, przez co wprowadzanie notatek czy spotkań do kalendarza staje się łatwiejsze. Jak na tamte czasy telefon posiadał wszystkie niezbędne funkcje biznesowe,. Czas czuwania baterii wg danych producenta to 145h oraz 4,5 h ciągłych rozmów – jednak należy pamiętać, że do tych danych należy podchodzić z dużym dystansem. Na temat telefonu Motorola Accompli A6188 opinie są podzielone, nie mniej jednak telefon ten ceniony jest na pewno za niezawodność i prostotę. Ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku cena Motoroli Accompli A6188 jest nie znana. Z takich standardowych funkcji telefonu, o których warto powiedzieć to m.in. Java 2 ME, organizer, kalkulator, kalendarz, budzik oraz profile.

Motywy na Motorole Accompli A6188  nie istnieją. Jeżeli chodzi o  Gry na modelu Motorola Accompli A6188 znajdziemy ich zaledwie kilka. Dzwonki na Motorole Accompli A6188 są wyłącznie monofoniczne.