Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola Accompli 009

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 160
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

            Motorola Accompli 009 to telefon wprowadzony na rynek 2 lata po premierze swojego poprzednika modelu 008. Nowy model to tak naprawdę palmtop, który w tej wersji w porównaniu do modelu 008 został wzbogacony o 256 kolorowy wyświetlacz i pełną klawiaturę qwerty. Prześledźmy zatem krótki opis modelu Motorola Accompli 009. Ten nie typowy aparat pracuje w trzech zakresach, a dotykowy wyświetlacz względem modelu 008 został zastąpiony zwykłym ekranem TFT o wielkości 240x160px. W nowym Accompli znajdziemy również technologię transmisji danych GPRS oraz wbudowany port IR.

 Jak na tamte czasy telefon posiadał wszystkie niezbędne funkcje biznesowe. Czas czuwania baterii wg danych producenta to 130h oraz około 160min ciągłych rozmów – jednak należy pamiętać, że do tych danych należy podchodzić z dużym dystansem. Na temat telefonu Motorola Accompli 009  opinie są podzielone, nie mniej jednak telefon ten ceniony jest na pewno za niezawodność i wszechstronne działanie. Ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku cena Motoroli Accompli 009 jest nie znana. Z takich standardowych funkcji telefonu, o których warto powiedzieć to m.in. Java 2 ME, organizer, kalkulator, kalendarz oraz budzik.

Motywy na Motorole Accompli 009  nie istnieją. Jeżeli chodzi o  Gry na modelu Motorola Accompli 008 znajdziemy ich zaledwie kilka. Dzwonki na Motorole Accompli 008 są wyłącznie monofoniczne.